Megoldott

Graffitis minden fal

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztánta
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összetagelt támfal

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffiti itt is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére