Megoldott

Csepel Szt. Imre tér - gyalogátkelőhely víz alatt

Csepelen a Szt. Imre sarkán a Kossuth Lajos utca és a Károli Gáspár utca kereszteződésében,
a HÉV-től érkező tömeg, a Kossuth Lajos utcán lévő gyalogátkelőhelyen áthaladva, nagyobb esők idején azt tapasztalja, hogy csak úgy juthat a buszvégállomásra, ha a gyalogátkelő helyet teljes szélességében ellepő egysávnyi pocsolyán átgázol. Ez az utóbbi napokban többször is előfordult, a heves esők miatt.
A problémát az okozza, hogy a járda mellett a sarkon (a gyalogos jelzőlámpa tövében) lévő csatornaszem eldugult.
Célszerű lenne sürgősen kitisztítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Varga Sándor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Z
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Varga Sandor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Göröngyös utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére