Válaszra vár

Veszélyes hulladék+autóroncsok

Hozzászólások

  • Dr. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez környezetkárosítás!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tekintettel arra, hogy a bejelentett hulladék magáningatlanon található, így a hulladékgazdálkodási hatóság kijelöléséről szóló 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet alapján, a nem k...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az üzenet kézbesítése késik a következő címzettek vagy csoportok számára:

    XVII. kerület (sajto@rakosmente.hu)

    Tárgy: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00110048

    Az üzenet még nincs kézbesítve. A ren...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az üzenet kézbesítése késik a következő címzettek vagy csoportok számára:

    postazo@rakosmente.hu

    Tárgy: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00110048

    Az üzenet még nincs kézbesítve. A rendszer továbbra...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az üzenet kézbesítése késik a következő címzettek vagy csoportok számára:

    XVII. kerület (onkormanyzat@rakosmente.hu)

    Tárgy: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00110048

    Az üzenet még nincs kézbesítve...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodálatos.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bútorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére