Megoldásra vár

Graffitik

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffitiket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött110035 sz. megkeresésben foglaltakra, a MÁV Zrt. illetékes területi szervezeti egységének állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy mive
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére