Megoldott

Elhagyott autó (Hunyadi/sódertelep)

A Hunyadi János úton a sódertelep mellett hetek óta itt hagytak egy autót.
Elszállítását kérem!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00110008

    Az 2022.szeptember 28. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított bejelentésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszl
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Saab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Merci

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Frankhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére