Megoldott

Elhagyott Fiesta

Anonim Járókelő

Régóta nem mozog, 2022.07.22-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 45

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították.
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00110001

    Az 2022.szeptember 29. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított bejelentésével kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszl
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Saab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Merci

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Frankhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére