Megoldott

Elhagyott Focus

Anonim Járókelő

2022.06.11-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 17

Hozzászólások

  • Ládi Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A 2022. szeptember 29. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére megküldött, Andor utcában levő közterületen tárolt üzemképtelen gépjárművel kapcsolatos bejelentésével kapcsolat
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Saab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Merci

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Frankhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére