Megoldott

Növényzet által eltakart tábla

A XIV. kerület. Répáásy Mihály utca - Benkő utca sarkán lévő kötelező haladási irányt jelző tábla a növényzettől nem látszik!
A mai naptól (2022.09.28) a fent jelzett környéken megváltozott a régóta fent álló forgalmi rend.
Az új táblák kihelyezése megtörtént, de annak láthatóságáról nem gondoskodtak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Benkő u. 14

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109975 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Répássy M. u. 19. szám előtt a közlekedési jelzőtábla láthatóságát zavaró növény metszését sürgősséggel elvége
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lelogó ágak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinka Panna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lomisok hátrahagyott jelei

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Schmauder
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmidt Laszlo
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jeszenák János utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére