Megoldásra vár

Illegális szemétlerakás

16.ker Gusztav utca Erdős utca sarkon papirhulladek lerakása.. valószínű könyvelő cég... erdő szélére kidobalta...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Erdős u. 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves József!
    Köszönjük a bejelentését, intézkedünk.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Bauer Jozsef bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére