Megoldásra vár

Széna tér - Lekopott zebra

Anonim Járókelő

Az úttesten lekopott a gyalogátkelő-hely fehér sávja. A zebra.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Széna tér 7. 1-em. 12

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a gyalogátkelőhelyet a jövő évi burkolati jel felújítási programunkban szerepeltetni fogjuk. Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Üdvözlettel:

    BUDA
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére