Megoldott

Parkoló

Anonim Járókelő

Cirka 5 évvel ezelőtt lett jelentve ez a sarok,hogy állandóan autók parkolnak ott a járdán. Akkor évekig az ment,hogy hamarosan fel lesz újítva a kereszteződés, addig nem akarnak oszlopokat telepíteni,de majd rendszeresen ellenőrzik az illetékesek.Erre most így néz ki a szépen felújított kereszteződés...van,ami nem változik.
Itt a link https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/19660/borzalmas-allapotu-utburkolatfolyamatos-jardara-parkolas

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 34

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi leszek mennyi idő múlva tűnnek el ezek az oszlopok.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottal lezárható.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínen a Csanády utca felújítása kapcsán a régi, rossz állapotú járda burkolata felújításra került. A parkolást
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sálálálá micsoda szuper parkolóhely van itt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rózsa Ábel nem,azok a felújítás után kerültek oda,előtte nem voltak ott pollerek. Csak aztán,mint látható hamar el is tűntek. Én amúgy inkább nagyobb virágos kaspókat raknék ki növényekkel, úgy másfél...
  • Rózsa Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    Egybként a Google street view alapján volt itt poller. Remélhetőleg a járdafelújítás miatt tűntek el és hamarosan pótolva lesznek.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nem értem, hogy ezek az emberek nem szoktak zebrákon átkelni gyalogosan soha a büdös életben?
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Poller kéne.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére