Megoldott

Elhajlított tábla

Tisztelt Illetékes!
A képen látható közlekedési tábla nagyon unortodox módon van elhajítva, ezáltal a közlekedők azt nem tudják figyelembe venni. Kérem a tábla helyreállítását! Köszönettel: Haris Gergely

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Katona József u. 41

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Haris Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!!! ????
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhajlitott tabla"-ról "Elhajlított tábla"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Haris Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    15 éve ferde, hiányos oszlopsor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfelejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére