Megoldatlan

Nem működő kijelző

Anonim Járókelő

Az V. kerület Irányi u. 25. szám mellett van egy kijelző, amely a nem messze lévő Franklin parkolóház foglaltságát lenne hívatott jelezni. Azonban ez a kijelző már évek óta nem működik, a számláló része jól láthatóan hibás. Nem igazán mutat jól egy régóta hibás kijelző a közterületen, nem tesz túl jót az utcaképnek. Nem tudom pontosan ki az, aki eljárhatna az ügyben. Első körben vélhetően a parkolóháznak kellene megjavítania ezt a táblát. Mivel láthatóan évek óta nem tesz az ügyben semmit, ezért esetleg ráférne valamilyen önkormányzati ráhatás a helyzet rendezéséhez.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Irányi u. 25

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    magántulajdonban van
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Franklin mélygarázs magántulajdonban van, nincs ráhatásunk a kijelző működésére.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntart
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Duna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált információs plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére