Megoldott

Vad lomtalanítás

Már egy hét múlt el a lomtalanítás óta a 2 kerületben, de sajnos még mindig sok szemét a környéken. Nem takarított szemét a Fenyves és a Branyiszko kereszteződésben maradt, pont a Fenyves parki játszótér szemben. Csak a FKF szórólapokon a lomtalanítás után tisztább, mint volt, de valójában utána hónapokig nem szállítják el a szemetet, a szél és az eső hordja a szemetet az utcákon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Branyiszkó út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott hely tiszta.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Munkatársaink folyamatosan végzik a lomok elszállítását követő utótakarítást a kerüle
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. Sándor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta nem történik semmi!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére