Válaszra vár

Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.10.10.
Bejelentői kiegészítés + fénykép:
"Tisztelt Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztály !
Az esetleges intézkedéshez adok segítséget.
1. A gépjármű a a forgalommal, menetiránnyal szemben parkol. Ezért már elszállítható.
2.A képen olvasható 1/1975. (Ii/5) KPM-BM együttes rendelet alapján is elszállítható."
-------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.101.10.
Zuglói Önkormányzat válasza:
"A 00109840 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:
A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztálya intézkedik az esetlegesen szükséges közigazgatási hatósági eljárás lefolytatásáról."
-------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.09.27. Íme a pontos helyszín.
"6 Dongó u.
https://maps.app.goo.gl/UGdZc1k8UxqqWMS48"
----------
Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol közterületen .

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dongó u. 6

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.09.27. Íme a pontos helyszín. "6 Dongó u. https://maps.app.goo.gl/UGdZc1k8UxqqWMS48" ---------- Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol közterületen ."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.10. Bejelentői kiegészítés + fénykép: "Tisztelt Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztály ! Az esetleges inté...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztály !
    Az esetleges intézkedéshez adok segítséget.
    1. A gépjármű a a forgalommal, menetiránnyal szemben parkol. Ezért már elszállítható.
    2.A...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00109840 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztály
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    + képekkel kiegészítve !
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +képekkel kiegészítve !
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol közterületen ."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.27. Íme a pontos helyszín. "6 Dongó u. https://maps.app.goo.gl/UGdZc1k8UxqqWMS48" ---------- Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol közterületen ."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    6 Dongó u.
    https://maps.app.goo.gl/UGdZc1k8UxqqWMS48
    Íme a pontos helyszín.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott lapùl?
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Fölösleges kiegèszìteni mert ùgysem fogjàk elvinni.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott külföldi autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kis kék autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére