Válaszra vár

Töredezett aknafedő

FRISSÍTÉS: 2022.10.13.

Az E.on válasza szerint nem az Ő kezelésükben van.

-----

A Viola-Bokréta sarkon lévő aknafedőből kitöredezett az aszfalt, odafigyelés hiányában szépen fel lehet benne bukni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bokréta u. 36

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Viola-Bokréta sarkon lévő aknafedőből kitöredezett az aszfalt, odafigyelés hiányában szépen fel lehet benne bukni."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.13. Az E.on válasza szerint nem az Ő kezelésükben van. ----- A Viola-Bokréta sarkon lévő aknafedőből kitöredezett az aszfalt, odafigyelés hiányában szépen fel lehet benne bukn...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Invitech"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • L Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sarkánál süllyedő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedlap kiáll a járdából

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére