Megoldásra vár

Járda hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.10.14.

Az Önkormányzat válasza szerint nem közterület és nem az ő tulajdonuk.

---

"Járda hiánya a vasúti átkelő és a SPAR áruháznál lévő gyalogos átkelő közötti szakaszon"
Újpest és Rákospalota között (Járműtelep utca és a Székely Elek utca között) nincs autóút összeköttetés, de mégis van egy vasúti jelzőlámpa. Ha autóút összeköttetés nincs is de legalább a gyalogos összekötő út, járda kiépülhetne, hogy könnyebb legyen az átjutás a Káposztásmegyeri lakóteleptől Rákospalota irányába.

Ez a fejlesztés azért is fontos lenne, hogy minden gyalogos a jelzőlámpa átkelőt használja, ne ott próbáljon átmenni a vasúti síneken ahol nincs jelzőlámpa, mert az balesetveszélyes.

Ha kiépülne egy zúzottköves sétány vagy egy járda a SPAR áruháznál lévő gyalogos átkelőtől a vasúti átkelőig egyenes vonalban a villamosmegálló melletti betonfal 3 méteres szakaszon történő elbontásával egyidejűleg, akkor biztonságosabbá válna az átkelés Újpestről Rákospalotára a két kerületet elválasztó vasúti síneken.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Székely Elek út 13-15

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által hivatkozott ingatlan a IV. kerület Újpest Önkormányzat és a Fővárosi Önkormányzat közös tulajdonát képező ingatlan, mely az M3 metró fejlesztési tervekkel érintett ter
    ...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 109832 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a járda létesítésére vonatkozó javaslatot a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége ré
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását ""Járda hiánya a vasúti átkelő és a SPAR áruháznál lévő gyalogos átkelő közötti szakaszon" Újpest és Rákospalota között (Járműtelep utca és a Székely Elek utca között) nincs autóút összeköttetés, de mégis van egy vasúti jelzőlámpa. Ha autóút összeköttetés nincs is de legalább a gyalogos összekötő út, járda ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193

    ------------------------...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az a terület még a IV. kerülethez tartozik
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a térképen a SPAR és a Sípos tér közötti szakasz amin járda épülhetne
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a "FOK" graffitinél lehetne elbontani a betonkerítést a járda építésekor.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg árkon-bokron lehet keresztülgyalogolni amíg a gyalogos átkelőtől (2. kép) a vasúti átkelőig (5. kép) eljut valaki.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tócsa a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére