Megoldott

Balesetveszélyes gödrök helyére fák ültetése

Anonim Járókelő

A lakótelep melletti kutyafuttatón balesetveszélyes gödrök vannak amiket az ott sétáltatott kutyák kapartak ki. Be lehetne ültetni ezeket a gödröket fával. A helyszín a Külső Szilágyi út mentén található. Gyakorlatilag már adottak a helyek, ahová fákat lehetne ültetni.

Kérjük szíveskedjenek a gödröket eltüntetni, helyükre fákat ültetni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Járműtelep utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését.
    A Külső Szilágyi út melletti zöld területre már ültettünk fákat a Főkert Nonprofit Zrt-vel.
    A faültetés programozottan történik, nem pedig a kutyák által vájt g
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére