Megoldott

Hiányzó közműfedél a Keleti Károly utcában

Anonim Járókelő

Gáz, vagy víz...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 19

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 109811 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közmű fedél hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Törökvész út (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Vízmű fedele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Légszesz utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt fedelű közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére