Válaszra vár

Üres rozsdás oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Szentendrei úton, az Aquincum hév állomás után, a Csillag Centerig bezárólag, több, a képeken látható rozsdás oszlop található, mely több éve üresen áll.
A Google alapján sebességjelzők lehettek, melyek régen megszűntek, de az oszlopaik maradtak.
Ha valóban használaton kívüliek akkor kérem lehetőségükhöz mérten távolítsák el az oszlopokat, ezzel is rendezve a város összképét.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 185

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, a Csillag Center-nél, a másik oldalt (LIDL mellett) is van egy rozsdás oszlop és mellette egy mini oszlop.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére