Válaszra vár

Felesleges közműoszlop

Tisztelt Illetékes!
A Vincellér utcában lévő közműoszlop a Google alapján már több éve üresen áll.
Ha valóban használatlan akkor kérném eltávolítását, ezzel is rendezve a környezetet.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 39b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kidöntött T-Com szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    9
    Válaszra vár
    9

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére