Válaszra vár

Üres fahely

Frissítés: 2024. 02. 09.
Bejelentő válasza:

Úgy látom, továbbra sincs felszedve a beton.

------------

FRISSÍTÉS 2023. 07. 10.

Ügykezelő visszajelzése:

Bejelentőnk kérése, mely szerint:
„…ha a hely alkalmas fa ültetésre akkor kérem a töredezett betonlapot megszüntetni, ezzel is rendezettebbé téve a környezetet.”

_____________________

Tisztelt XI. Kerület,
A Vincellér utcában a képen látható helyen hiányzik egy fa. A google alapján legalább 10 éve nincs ott fa, ha valaha volt. Sajnos betonnal van kitöltve, ami mára szétrepedt.
Nem hiszem, hogy közmű célból lett volna.
Ha a hely alkalmas fa ültetésre akkor kérem a töredezett betonlapot megszüntetni, ezzel is rendezettebbé téve a környezetet.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 39a

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 07. 10. Ügykezelő visszajelzése: Bejelentőnk kérése, mely szerint: „…ha a hely alkalmas fa ültetésre akkor kérem a töredezett betonlapot megszüntetni, ezzel is rendezettebbé téve a környezetet.” _____________________ Tisztelt XI. Kerület, A Vincellér utcában a képen látható helyen hi...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom, továbbra sincs felszedve a beton.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 25., kedd 13:54
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.06.25. Bejelentő visszajelzése: "Tévedt, semmi változás. A beton is ott van még. Nem alkalmas a fahely?" FRISSÍTÉS:2023.01.18. Bejelentő visszajelzése: A betont szerintem kiszedték, de a fa nem lett pótolva. ------ Tisztelt XI. Kerület, A Vincellér utcában a képen látható helyen hiányzik egy fa. A goo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 10., hétfő 15:39
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS:2023.01.18. A betont szerintem kiszedték, de a fa nem lett pótolva. ------ Tisztelt XI. Kerület, A Vincellér utcában a képen látható helyen hiányzik egy fa. A google alapján legalább 10 éve nincs ott fa, ha valaha volt. Sajnos betonnal van kitöltve, ami mára szétrepedt. Nem hiszem hogy közmű célból lett volna...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tévedt, semmi változás. A beton is ott van még. Nem alkalmas a fahely?
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. január 30., hétfő 12:09
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt XI. Kerület, A Vincellér utcában a képen látható helyen hiányzik egy fa. A google alapján legalább 10 éve nincs ott fa, ha valaha volt. Sajnos betonnal van kitöltve, ami mára szétrepedt. Nem hiszem hogy közmű célból lett volna. Ha a hely alkalmas fa ültetésre akkor kérem a töredezett betonlapot megszüntetni, ezzel...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A betont szerintem kiszedték, de a fa nem lett pótolva.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 28., szerda 15:10
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére