Megoldásra vár

Kopott fedlap

Tisztelt Vodafone!
A Kökörcsin utcában lévő UPC feliratú fedlap kopott, töredezett.
Bár a képen nem látszik jól, az egyik fele lekopott, valószínű parkoló autók miatt.
Illetve kicsivel odébb a Vincellér utca sarkán található ugyancsak UPC feliratú fedlap kopórétege hiányzik.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kökörcsin u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Ormay Norbert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére