Válaszra vár

Kátyú fedlapnál

FRISSÍTÉS: 2022.10.10.

Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. A fedlap alatt Trafficom felségjelzésű kábel van."
--------------------
FRISSÍTÉS: 2022.10.04
FCSM válasza:

"A megadott helyszínen található fedlap nem közcsatornához tartozó szerelvény, az egy kábelaknát takar, amelyet nem társaságunk üzemeltet. Számunkra is rejtély, hogyan kerülhetett rá a társaságunk nevével fémjelzett fedlap."
------
Tisztelt FCSM!
A Bécsi út és Vörösvári út találkozásánál a csatornázási fedlap körül az út megsüllyedt, repedezett.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.10.04 FCSM válasza: "A megadott helyszínen található fedlap nem közcsatornához tartozó szerelvény, az egy kábelaknát takar, amelyet nem társaságunk üzemeltet. Számunkra is rejtély, hogyan kerülhetett rá a társaságunk nevével fémjelzett fedlap." ------ Tisztelt FCSM! A Bécsi út és Vörösvári út tal...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. A fedlap alatt Trafficom felségjelzésű kábel van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint int
    ...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Inkább Telekom vagy Vodafone lesz vagy valamelyik távközlés.
    Már volt pár ilyen bejelentés és valamelyiké volt végül mindig.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megsem lepődök...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FCSM! A Bécsi út és Vörösvári út találkozásánál a csatornázási fedlap körül az út megsüllyedt, repedezett. Kérem lehetőségükhöz mérten javítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.04 FCSM válasza: "A megadott helyszínen található fedlap nem közcsatornához tartozó szerelvény, az egy kábelaknát t...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pál András Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található fedlap
    nem közcsatornához tartozó szerelvény, az egy kábelaknát takar, amelyet
    nem társa
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére