Megoldásra vár

Járdára kilógó akác

Anonim Járókelő

Nagy forgalmú járda/,uszodához,bevásárló" központhoz" /
Az akác ágak ki lógnak, járókelők tördelik a szem magasságban lévő ágakat.
Kérem gallyazzák le .
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 189

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. október 25., kedd 13:44
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Járdára ki lógó akác"-ról "Járdára kilógó akác"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére