Megoldásra vár

Kiszáradt fák a Brassó-Komondor Park tanösvénynél

Sasadon, a Brassó-Komondor Parkban több fiatal fa elszáradt, elpusztult. Szeretnénk kérni ezek pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Brassó-Komondor park és tanösvény

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. október 10., hétfő 17:26
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Demeter Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére