Megoldott

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes, fordulóban a kötelező haladási irányt vagy behajtási tilalmat jelző tábla hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Hollandi út 157

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    "újabb jelzések kihelyezését nem tartjuk indokoltnak"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A buszforduló területére csak a BKK járművei hajthatnak be, akik ismerik a belső terület közlekedésének rendjét. A geometriai kialakítás is olyan, ami miatt újabb jelzések kihelye
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére