Megoldott

Zsákos hulladék és fakinövések

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen zsákos hulladék van a zöldterületen. Ezen kívül a helyszínen lévő fa állapotát is rendezni kéne, rengeteg kinövés keletkezett a parkoló irányába.

Kérjük az Illetékest, rendezze a jelzett közterület állapotát!

Pontos helyszín:
47.527948519492284, 19.06456977661479

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 88a

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint az Ön által jelzett helyszínről a zöld hulladékot elszállíttatta.
    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POL
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére