Megoldott

Átrozsdásodott oszlop

Anonim Járókelő

Jelzett, rendkívül forgalmas helyszínen lévő oszlop már teljesen átrozsdásodott, szörnyen fest.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze az oszlop állapotát!

Pontos helyszín:
47.51165708035123, 19.056356197835072

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 6

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út 4-6. szám előtt észlelt, korrodált tartószerkezettel kapcsolatos bejelentését.
    A tartószerkezet festését ütemezetten, a következő felújítási munkaprogram...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére