Megoldásra vár

Leszakadóban lévő, rongált táblák

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő táblák egy része leszakadóban van, másik része pedig rongált, matricákkal ragasztgatott.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a táblák állapotát. Ha az ügynek több Illetékese van, kérjük, mindkét helyre jelentsék be!

Pontos helyszín:
47.51111855815451, 19.055936432124675

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 4

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Nyugati tér 4. számnál a sérült jelzőtáblák helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére