Megoldott

Rongált parkolóautomata

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.09.28.

Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Főosztály válasza:

A rongált parkolóautómata a XIII. kerület területén található.

-------

Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis - ráadásul úgy néz ki, hogy jó ízlésű embernek nincs kedve hozzá sem érni.

Ha már egy vagyont kell fizetni a parkolásért, jogos elvárásnak érezzük azt, hogy rendezett, tiszta automaták legyenek kihelyezve.

Kérjük az Illetékest, mielőbb rendezze az automata állapotát!

Pontos helyszín:
47.51093331248624, 19.05576141797747

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Budapest

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. tájékoztatása szerint a parkolójegy-kiadó automatát megtisztította, a grafitit eltávolította.
    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyz
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis - ráadásul úgy néz ki, hogy jó ízlésű embernek nincs kedve hozzá sem érni. Ha már egy vagyont kell fizetni a parkolásért, jogos elvárásnak érezzük azt, hogy rendezett, tiszta automaták legyenek kihelyezve. Kérjük az Illetékest, mielőbb rendezze az a...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A jelzett parkolóóra a XIII. kerület területén található. Kérjük hogy a problémát feléjük szíveskedjenek továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére