Megoldásra vár

furcsán működő gyalogosirányító lámpák

a József körút és Krúdy Gyula utca sarkán lévő lámpák furcsán jelzik a váltásokat

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 45-1/2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VIII. József krt. - József utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jankovics Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére