Válaszra vár

Nyitott elektromos szekrény

FRISSÍTÉS: 2022.10.03
A BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:

,,Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

------

Tisztelt BDK!

A Helsinki úton a Meddőhányó utcánál van egy nyitott elektromos szekrényük. Korábban is volt már róla bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44577/nyitott-elektromos-doboz-helsinki-ut

Kérem, szíveskedjenek gondoskodni a szakszerű lezárásról, vagy bontsák el a szekrényt!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 75

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BDK! A Helsinki úton a Meddőhányó utcánál van egy nyitott elektromos szekrényük. Korábban is volt már róla bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44577/nyitott-elektromos-doboz-helsinki-ut Kérem, szíveskedjenek gondoskodni a szakszerű lezárásról, vagy bontsák el a szekrényt! Munkájukat köszönöm! ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ládi Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Nyitott elektromos elosztó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fodor Péter
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongált közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Felesleges közműoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hunor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére