Válaszra vár

Rossz állapotú járda

Kérem javítsák meg a járdát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 5

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beomlott járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vajda János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére