Megoldott

Roncsok

Kérem nézzék át a parkolót és amit lehet vigyenek el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 52

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Aránylag javult a helyzet, a roncsok eltűntek.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A Budapest III. kerület, Pünkösdfürdő utca 52. szám előtt lévő
    helyszínen a fehér színű Volkswagen típusú és a zöld színű Volvo típusú
    gépjárművekkel szemben Óbuda-Béká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló foglalása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Leányi Andrea
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Forgalomképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Varsa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére