Megoldatlan

Törött fehér gépkocsi

Anonim Járókelő

Elöl tört és hiányos rendszámú autó parkolt le.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 78

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A gépkocsi minden papírjaérvényes, ezért nemmtudnak intézkedni.
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. szeptember 23-án érkezett, 109726. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre.

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött roncs rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott fehér Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére