Megoldásra vár

Gyalogos jelzőlámpa nem működik

A keleti oldalon levő gyalogos jelzőlámpa nem működik a Gábor Áron u.-Szilágyi Erzsébet fasor gyalogos átkelőhelyen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szilágyi Erzsébet fasor 22. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Szilágyi Erzsébet fasor - Gábor Áron utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDA...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Francia Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellentmondás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elromlott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dobsinai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére