Megoldott

Megfordított főútvonal tábla és sávjelző tábla

Kérem a táblák hátrafirdítottságát visszaforgatásos módszerrel orvosolni.
Kérem a táblák elfordulás elleni jogszabály szerinti rögzítését.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csalogány u. 2

Hozzászólások

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján
  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a tábla helyreállítására megtesszük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére