Válaszra vár

Falon parkolás megszüntetése

FRISSÍTÉS 2022.09.28.
Budapest Közút válasza: Kérjük, a tábla karbantartásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg.

-----

Kérem a falon-parkolást előíró kiegészítő tábla szíves megigazítását, elfordulás elleni jogszabály szerinti rögzítését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos utca 20. (bejárat a Budafoki út felől)

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a falon-parkolást előíró kiegészítő tábla szíves megigazítását, elfordulás elleni jogszabály szerinti rögzítését."-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.28. Budapest Közút válasza: Kérjük, a tábla karbantartásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg. ----- Kérem a falon-parkolást előíró...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tá
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiparkolt zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Prielle Kornélia utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére