Válaszra vár

kátyú a parkolóban

Anonim Járókelő

Bp. XXI. ker. Dunadülő u. parkolóban a Vásárhelyi iskola melletti részen egy nagyobb darabon elmorzsolódott az aszfalt régebbi javitása. A morzsalék és a keletkezett kátyú a parkoló autókban kárt tehet, illetve csapadék esetén, feltöltődve vizzel nem látható,ezért kérjük a javitását.
Köszönettel
egy parkoló autós

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Dunadűlő út 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére