Válaszra vár

Elhagyott fekete autó

Anonim Járókelő

Régóta mozdulatlan, raktárnak használt autó

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zrínyi u. 117

Hozzászólások

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. szeptember 23-án érkezett 109717. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Közp
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szélvédőn hagyott cetlik alapján azoknak akik ott laknak...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez ott kinek van útban...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött roncs rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott fehér Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére