Válaszra vár

Növényi és nem növényi eredetű szemét kupacok

Anonim Járókelő

Növényi eredetű szemét és nem növényi eredetű szemét kupacok! Kèrnèm hogy gondoskodjanak az eltakarításáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 80

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy nagy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört szemetes tartály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére