Megoldásra vár

kátyú

Anonim Járókelő

kérem javítsák ezt a hibát elég durva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 44

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. szeptember 28., szerda 11:51
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    több kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bali Sándor utca kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére