Válaszra vár

Járdát elfoglalják a parkoló autók

A járdán parkolnak az autók egy nagyobb szakaszon, babakocsival, kerékpárral sem lehet elférni mellettük. Alkalmanként a házból kirakodáshoz rámpát használnak, akkor végképp csak az úttest felé lehet kerülni. Budapest, xiii. béke út 107-től kb. a Gyöngyösi utcáig.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 107

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Egy hónapja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére