Válaszra vár

úthibák ami tavasz óta nem lett kijavítva

Előző bejelentésem óta sajnos nem történ érdemi változás a III.kerület Bécsi út, Podolin utca kereszteződésében ugyanúgy megáll a víz a megsüllyedt útburkolaton.
Hasonló probléma a Bécsi út 122 és a Podolin utca közötti útszakaszon a járdaszegély mellett az útburkolat több helyen megsüllyedt, hatalmas tócsákban áll az esővíz, az autósok nem kis tempóval közlekednek így beterítve a gyalogosokat a sáros vízzel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Selmeci utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Karácson Edit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére