Válaszra vár

Kockaköves járda

A park kapujához vezető kockakőből kirakott járda használhatatlan. A ráparkoló autók miatt a kövek összevissza állnak. Könnyű megbotlani benne. Másrészt a besüllyedt részen esőzés idején hatalmas pocsolya van, amit nem lehet kikerülni. Esőzés után pedig vastagon áll rajta a sár, ami csúszós is. A kövek között pedig a gaz is kinőtt már. Javítani kellene a járdát és fizikai eszközökkel megakadályozni, hogy ráparkoljanak a kocsik.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 105

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lemberg utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Vasútőr utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: McDonald's
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére