Megoldásra vár

Nem működő jelzőlámpa

A Széna téri kereszteződésben az egyik lámpa piros jelzése nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az I. Széna tér csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnika...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bereczki Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére