Megoldott

Közműszekrényajtó rossz

A megadott címtől kicsit eltérően inkább az Apostol u.-ban. A közműszekrény ajtaja rosszul van fent, de nem a zárral van a gond.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit utca 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • G. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Botlásveszélyes fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Trombitás út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére