Megoldott

Tarthatatlan állapotok

Anonim Járókelő

A Széll Kálmán téren uralkodó állapotok mérgezik az ember lelkét. Kérem számolják fel az áldatlan állapotot és tisztítsák meg a teret a galamb és emberi ürüléktől.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Sajnálatos módon a Széll Kálmán tér rendkívül nagy és folyamatos terhelésnek van kitéve. Társaságunk amellett, hogy igyekszik mindent megtenni a tér rendb
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. Sándor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta nem történik semmi!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére