Megoldott

Kucorgó

Anonim Járókelő

Úgy emlékszem, az orvosi rendelő lakossági fórumán elhangzottak szerint lámpás átkelőként lett tervezve a Kucorgó téri zebra! Véleményem szerint egy iskola mellett sokkal biztonságosabb lenne egy lámpával ellátott zebra! Főként azért is mert a zebra előtt sokszor parkoló autók állnak , ami miatt az autós nem látja a zebra előtt várakozókat! Sötétben meg szinte láthatatlan , nehezen észrevehető ha valaki várakozik , gyengén van kivilágítva ‘

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 368

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút Zrt. szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Pesti út-Hegyalatti utca kereszteződéssel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen kialakított kijelölt gyalogos-átkelőhelynél már a tervezési
    ...
  • Dr. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatosan sárgán villogó lámpáról volt szó.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Diadal utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tükör kiütve

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Diadal utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomtervezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lőrinci út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére